Срібна каблучка з аквамарином (Ак382)

- Готово до відправки
- Код: Ак382
7 300 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним аквамарином, топазом і гранатом.
Характеристики
| розмір | 18,5 |
| зовнішній розмір | 26х20 мм |
| вага | 11,2 гр. |
| аквамарин | 18х12 мм, 26 ct |
| топаз, гранат | 5х3 мм, 3 мм, 2.5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір покриття | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18,5 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аквамарин, Топаз, Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бордовий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 7 300 ₴

