Срібні сережки з аквамарином (Ак365)

- Готово до відправки
- Код: Ак365
2 990 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сережки авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральним аквамарином, аметистом і топазом.
Характеристики
| вага пари | 13,3 гр. |
| зовнішній розмір | 40х24 мм |
| аквамарин | 13х14 мм, 10 ct |
| аметист, топаз | 3,5 мм, 4х3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | білий, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Аквамарин, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий, Блакитний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 990 ₴

