Срібне намисто з гірським кришталем (Гх163)

- Готово до відправки
- Код: Гх163
4 450 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивне намисто зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним гірським кришталем, топазом і аметистом.
Характеристики
| вага пари | 27,3 гр. |
| зовнішній розмір | 31х39 мм |
| довжина | 50 см |
| гірський кришталь | 29х22 мм, 48 сt |
| топаз | 3,5 мм |
| аметист | 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Топаз, Гірський кришталь |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 450 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку))

