Срібний кулон з рожевим кварцем (Рз093)

- Готово до відправки
- Код: Рз093
2 860 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон зі срібла 925 проби на срібному ланцюжку з натуральним рожевим кварцем, топазом і аметистом.
Характеристики
| довжина, розмір | 27х28 мм, 50 см |
| вага | 14,8 гр. |
| рожевий кварц | 20х16 мм, 14 ct |
| аметист, топаз | 4х3 мм, 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний, жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Кварц рожевий, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Рожевий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 860 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб упаковується в подарункову коробочку)

