Срібна каблучка з аметрином (Амр244)

- Готово до відправки
- Код: Амр244
3 150 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла авторської ручної роботи з натуральним аметрином і топазом.
Характеристики
| розмір | 18,25 |
| вага | 9,9 гр. |
| зовнішній розмір | 25х22 мм |
| аметрин | 18х14 мм, 24 ct |
| топаз | 2 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір покриття | чорний, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Аметрин, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий, Блакитний, Жовтий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
| розмір кільця | 18,25 |
- Ціна: 3 150 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку

