Срібні сережки з празиолітом і аметистом (Пз269)

- Готово до відправки
- Код: Пз269
3 850 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сережки зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним празиолітом, лавандовим аметистом і зеленим оніксом.
Характеристики
| вага пари | 16,2 гр. |
| зовнішній розмір | 49х13 мм |
| празиоліт | 16х13 мм |
| аметист | 18х13 мм |
| онікс | 4 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аметист, Агат зелений, Празиолит |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Салатовий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 850 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку

