Срібний браслет з танзанітом (Тз622-1)

- Готово до відправки
- Код: Тз622-1
4 400 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет зі срібла 925 проби з натуральними танзанітами.
Характеристики
| довжина | 18,5 см |
| вага | 9,8 гр. |
| ширина | 4 мм |
| танзаніт | 5х4 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Глідерний |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Танзаніт |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Розмір браслета (см) | 18,5 |
| Стан | Новий |
| Колір каменів | волошковий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 400 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку.



