Срібна каблучка з аквамарином (Ак356к)

- Готово до відправки
- Код: Ак356к
4 150 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральним різьбленим аквамарином, аметистом і гранатом.
Характеристики
| розмір | 19 |
| зовнішній розмір | 35х24 мм |
| вага | 12 гр. |
| аквамарин | 24х13 мм, 18 сt |
| аметист, гранат | 5 мм, 4х3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота 18к |
| колір покриття | чорний, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 19 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Аквамарин, Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бордовий, Бузковий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 150 ₴

