Срібна брошка з опалом (Оп1089)

- Готово до відправки
- Код: Оп1089
2 450 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральним опалом, хризолітом і сапфіром.
Характеристики
| зовнішній розмір | 29х28 мм |
| вага | 7,1 гр. |
| опал | 8х6 мм |
| хризоліт, сапфір | 2.5 мм, 1.5 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Хризоліт (перідот, олівін), Опал благородний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий, Білий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 450 ₴

