Срібна каблучка з опалом (Оп1076)

- Готово до відправки
- Код: Оп1076
2 400 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним опалом і сапфіром.
Характеристики
| розмір | 17,75 |
| зовнішній розмір | 14х13 мм |
| вага | 2,9 гр. |
| опал | 13х8 мм |
| сапфір | 1,5 мм, 2 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | позолота |
| колір металу | жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Позолота |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Опал благородний, Сапфір |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бежевий, Синій, Жовтий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
| розмір кільця | 17,75 |
- Ціна: 2 400 ₴

