Срібний кулон з аметистом (Ам706)

- Готово до відправки
- Код: Ам706
2 300 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон зі срібла 925 проби на срібному ланцюжку з натуральним різьбленим аметистом.
Характеристики
| вага | 5,7 гр. |
| зовнішній розмір | 29х11 мм |
| аметист | 22х8 мм |
| ланцюжок | 45-50 см |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | позолота |
| колір металу | жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ама |
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Аметист |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 300 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку

