Срібні сережки з аметистом (Ам699)

- Готово до відправки
- Код: Ам699
4 820 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сережки зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним аметистом і гранатом.
Характеристики
| вага пари | 17,5 гр. |
| зовнішній розмір | 47х23 мм |
| аметист | 19х14 мм, 35 ct |
| гранат | 4х3 мм |
| аметист | 3,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | чорний |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ама |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний |
| Камені вставки | Аметист, Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий, Бордовий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 820 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку

