Срібна каблучка з флюоритом (Фл143)

- Готово до відправки
- Код: Фл143
8 800 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивна каблучка зі срібла 925 проби з натуральним флюоритом і аметистом.
Характеристики
| розмір | 18 |
| вага | 15,7 гр. |
| зовнішній розмір | 35х28 мм |
| флюорит | 22х17 мм, 37 ct |
| аметист | 2,5 мм, 5х3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний, жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Флюорит |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Бузковий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 8 800 ₴

