Срібна каблучка з лабрадором (Лб147)

- Готово до відправки
- Код: Лб147
3 720 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби з натуральним різьбленим лабрадором (лабрадоріт).
Характеристики
| розмір | 18 |
| вага | 13 гр. |
| зовнішній розмір | 30х29 мм |
| лабрадор | 21х12 мм |
| аметист | 1,5 до 3,5 мм |
| топаз | 3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | білий, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Лабрадор, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Синій, Бузковий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 720 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб упаковується в подарункову коробочку.

