Срібний кулон з цитрином, топазом і опалом (Ци594)

- Готово до відправки
- Код: Ци594
5 550 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивний кулон авторської роботи зі срібла 925 проби на срібному ланцюжку з натуральним цитрином, опалом, топазом і аметистом.
Характеристики
| вага | 22.3 гр. |
| ланцюжок | 45-50 см |
| зовнішній розмір | 40х35 мм |
| цитрин | 22х13 мм, 24 ct |
| топаз | 11х5 мм, 5х2,5 мм |
| опал | 5х3 мм |
| аметист | 4х3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аметист, Опал благородний, Топаз, Цитрин |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий, Блакитний, Жовтий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 5 550 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку.

