Срібна каблучка з раухтопазом (Рх163)

- Готово до відправки
- Код: Рх163
4 060 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла авторської роботи з натуральним раухтопазом (димчастий кварц) і сапфіром.
Характеристики
| розмір | 18,5 |
| вага | 18,7 гр. |
| зовнішній розмір | 32х28 мм |
| раухтопаз | 25х19 мм, 40 ct |
| сапфір | 3 мм, 1.5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18,5 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Кварц димчастий (Раухтопаз), Сапфір |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Коричневий, Синій |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 060 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову упаковку)

