Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет зі срібла 925 проби з натуральним смарагдом.
Характеристики
| довжина | 18-20 см |
| вага | 18,1 гр. |
| ширина | 10,5 мм |
| смарагд | 2 до 6х4 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | позолота |
| колір металу | жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Глідерний |
| Проба | 925 |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Смарагд |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 300 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку.




