Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивна каблучка зі срібла 925 проби з натуральним зеленим флюоритом і хризолітом.
Характеристики
| розмір | 17,5 |
| вага | 13,1 гр. |
| зовнішній розмір | 22х15 мм |
| флюорит | 22х15 мм, 26 ct |
| хризоліт | 5х2,5 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 17,5 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Хризоліт (перідот, олівін), Флюорит |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Салатовий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 890 ₴




