Срібні сережки з рубіном, сапфіром і смарагдом (Мз135)

- Готово до відправки
- Код: Мз135
2 350 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сережки зі срібла 925 проби з натуральним перламутром, рубіном, смарагдом, сапфіром і марказитами.
Характеристики
| вага пари | 6,1 гр. |
| зовнішній розмір | 47х7 мм |
| рубін, смарагд, сапфір | 1,5 до 3 мм |
| перламутр | 6,5 мм |
| марказит | 1,5 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | немає |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Пірит, Перламутр, Смарагд, Рубін, Сапфір, Марказит |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Зелений, Червоний, Сірий, Синій |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 350 ₴



