Срібні сережки з опалом (Оп983)

- Готово до відправки
- Код: Оп983
2 320 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сережки зі срібла 925 проби з натуральним опалом і хромдіопсидом.
Характеристики
| вага пари | 6,4 гр. |
| зовнішній розмір | 44х11 мм |
| опал | 8х6 мм |
| хромдіопсид | 2 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний,жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Опал благородний, Хромдіопсид |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Білий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 320 ₴



