Срібна каблучка з місячним каменем (Лн135)

- Готово до відправки
- Код: Лн135
3 210 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка авторської ручної роботи зі срібла 925 проби з натуральним місячним каменем і аметистом.
Характеристики
| розмір | 17,5 |
| вага | 7,8 гр. |
| зовнішній розмір | 21х21 мм |
| місячний камінь | 12х12 мм |
| аметист | 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 17,5 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аметист, Місячний камінь |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Бузковий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 210 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку))



