Срібний кулон з дендроопалом (Оп967)

- Готово до відправки
- Код: Оп967
3 390 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивний кулон авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральним дендроопалом.
Характеристики
| вага | 26,3 гр. |
| зовнішній розмір | 65х41 мм |
| опал болдер | 43х29 мм |
| аметист, топаз | 3.5 мм, 2.5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | білий, жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Дендрит опал, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Бузковий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 390 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку



