Срібна каблучка з пренитом (Пр034)

- Готово до відправки
- Код: Пр034
3 210 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби з натуральним пренитом, хризолітом і зеленим оніксом.
Характеристики
| розмір | 18,5 |
| вага | 11,6 гр. |
| зовнішній розмір | 31х27 мм |
| пренит | 17х14 мм, 16 ct |
| хризоліт | 3 мм |
| зелений онікс | 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота 18к |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18,5 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Преніт, Хризоліт (перідот, олівін), Онікс |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Салатовий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 210 ₴



