Срібний кулон з перлами бароко (Жм406)

- Готово до відправки
- Код: Жм406
3 580 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивний кулон авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральними перлами бароко і топазом.
Характеристики
| вага | 10,9 гр. |
| зовнішній розмір | 43х25 мм |
| перли | 24х15 мм |
| топаз | 8х6 мм, 3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Перли, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 580 ₴



