Срібна каблучка з сонячним каменем (Ск027)

- Готово до відправки
- Код: Ск027
3 670 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним зірчастим сонячним каменем андезин, хризолітом і топазом.
Характеристики
| розмір | 18,25 |
| зовнішній розмір | 29х25 мм |
| вага | 12,1 гр. |
| сонячний камінь | 19х14 мм |
| хризоліт, топаз | 3,5 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| колір металу | чорний |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Хризоліт (перідот, олівін), Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий, Золотистий, Блакитний |
| Стан | Новий |
| Каміння вставки | сонячний камінь |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 670 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку.



