Срібна каблучка з хризолітом і гранатом (Хз196)

- Готово до відправки
- Код: Хз196
1 910 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби з натуральним хризолітом, аметистом і гранатом.
Характеристики
| розмір | 18 |
| зовнішній розмір | 26х20 мм |
| вага | 7 гр. |
| хризоліт | 6х4 мм |
| гранат | 4х3 мм |
| аметист | 6х4 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аметист, Хризоліт (перідот, олівін), Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий, Бордовий, Бузковий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 910 ₴
- Спосіб упаковки: Каждок виріб пакується в подарункову коробочку)



