Срібний кулон з рутиловим кварцем (Рт035)

- Готово до відправки
- Код: Рт035
3 640 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон зі срібла 925 проби на срібному ланцюжку з натуральним рутиловим кварцем, топазом і аметистом.
Характеристики
| вага | 15,8 гр. |
| ланцюжок | 51 см |
| зовнішній розмір | 45х22 мм |
| рутиловий кварц | 26х14 мм |
| топаз | 3,5 мм |
| аметист | 2,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | чорний |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний |
| Камені вставки | Кварц рутиловий, Рутил, Топаз, Аметист |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Жовтий, Блакитний, Бузковий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 640 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку.



