Срібні сережки з раухтопазом (Рх140)

- Готово до відправки
- Код: Рх140
2 150 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сережки зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним раухтопазом и гранатом.
Характеристики
| вага пари | 6,9 гр. |
| зовнішній розмір | 32х13 мм |
| раухтопаз | 10 мм |
| гранат | 3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота 18к |
| колір металу | білий, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Жовтий, Білий |
| Камені вставки | Кварц димчастий (Раухтопаз), Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Коричневий, Бордовий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 150 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову упаковку))



