Срібні сережки з хризолітом, гранатом і сапфіром (Хз141)

- Готово до відправки
- Код: Хз141
1 800 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сережки зі срібла 925 проби з натуральним хризолітом, сапфіром і гранатом.
Характеристики
| вага пари | 5 гр. |
| зовнішній розмір | 33х10 мм |
| хризоліт | 5х3 мм |
| сапфір | 4 мм |
| гранат | 3 мм |
| метал | срібло 925 проби. |
| покриття | позолота 18к |
| колір металу | жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Позолота |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Хризоліт (перідот, олівін), Гранат, Сапфір |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий, Помаранчевий, Бордовий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 800 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб упаковується в подарункову коробочку)



