Срібні сережки з зеленим ОНІКСОМ (натуральний), срібло 925 пр.

- Готово до відправки
- Код: Он014
3 220 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки з натуральним зеленим Оніксом
Срібло 925 проби. Чорне родієве покриття + позолота 18к по сріблу.
| вага пари | 12,1 гр. |
| зовнішній розмір | 50х23 мм |
| онікс | 7х5 мм, 6х4 мм |
| хризоліт | 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 2000 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Жовтий, Чорний |
| Камені вставки | Онікс, Хризоліт (перідот, олівін) |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Салатовий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 220 ₴



