Срібне намисто з аметистом, празиолітом і цитрином (Пз137)

- Готово до відправки
- Код: Пз137
4 890 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намисто зі срібла 925 проби з натуральним аметистом, цитрином і празиолітом.
Характеристики
| зовнішній розмір | 85х49 мм |
| довжина | 45-50 см |
| вага | 30,8 гр. |
| аметист | 14х10 мм, 13х9 мм |
| празиоліт | 25х11 мм, 19х12 мм |
| цитрин | 16х12 мм, 12х12 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | білий, жовтий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Празиолит, Цитрин |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий, Бузковий, Фіолетовий, Жовтий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 890 ₴



