Срібна каблучка з РУБІНОМ (натуральний), срібло 925 пр. Розмір 19

- Готово до відправки
- Код: Ру249к
2 680 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна каблучка з натуральним Рубіном (Мадагаскар)
Срібло 925 проби. Позолота 18к по сріблу.
| розмір | 19 |
| зовнішній розмір | 37х18 мм |
| вага | 6 гр. |
| рубін | 6х4 до 8х6 мм |
| гранат | 2 до 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | позолота 18к |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 2000 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 19 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Позолота |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Рубін, Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Червоний, Бордовий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 680 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку



