Срібна каблучка з ХРИЗОЛІТОМ (натуральний) срібло 925 пр. Розмір 18

- Готово до відправки
- Код: Хз099к
2 480 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна каблучка з натуральним Хризолітом (перідот, олівін)
Срібло 925 проби. Родієве покриття по сріблу.
| розмір | 18 |
| зовнішній розмір | 26х20 мм |
| вага | 7,5 гр. |
| хризоліт | 7х5 мм |
| гранат | 2,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 2000 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Камені вставки | Хризоліт (перідот, олівін), Гранат |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий |
| Стан | Новий |
| Колір металу | срібло |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 480 ₴
- Спосіб упаковки: Каждок виріб пакується в подарункову коробочку)



