Срібна каблучка з АММОЛІТОМ (натуральний) срібло 925 пр. Розмір 18,75

- Готово до відправки
- Код: Амл037
3 900 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна каблучка з натуральним Аммолітом (Канада)
Срібло 925 проби. Чорне родієве покриття + позолота 14к по сріблу
| розмір | 18,75 |
| вага | 8,6 гр. |
| зовнішній розмір | 24х26 мм |
| аммоліт | 21х13 мм, 23 ct |
| топаз | 6х4 мм, 3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота 14к |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 2000 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Позолота |
| Колір металу | Жовтий, Чорний |
| Камені вставки | Аммолит, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 900 ₴
- Спосіб упаковки: Каждое изделие упаковывается в подарочную коробочку.



