Срібна каблучка з АКВАМАРИНОМ і ТОПАЗОМ (натуральний) срібло 925 пр. Розмір 18,75

- Готово до відправки
- Код: Ак114
2 660 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна каблучка з натуральним Аквамарином і Топазом
Срібло 925 проби. Родієве покриття по сріблу.
| розмір | 18,75 |
| зовнішній розмір | 28х22 мм |
| вага | 9,9 гр. |
| аквамарин | 20х14 мм |
| топаз | 3,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 900 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Камені вставки | Аквамарин, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Блакитний, Бузковий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
| Колір металу | срібло |
- Ціна: 2 660 ₴



