Срібні сережки з АМЕТИСТОМ (натуральний) срібло 925 пр.

- Готово до відправки
- Код: Ам342
1 810 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки з Аметистом (Бразилія)
Срібло 925 проби. Родієве покриття по сріблу.
Додаткове біле каміння - фіаніт/кубик цирконію (cz)
| вага пари | 5,8 гр. |
| зовнішній розмір | 32х18 мм |
| аметист | 6х4 мм, 5х3 мм |
| родоліт | 3 мм |
| фіаніт | 1,2 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 2000 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Камені вставки | Аметист, Родоліт |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий, Бордовий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
| Колір металу | срібло |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 810 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку



