Срібні сережки з САПФІРОМ і АМЕТИСТОМ (натуральний) срібло 925 пр.

- Готово до відправки
- Код: Сп229
1 630 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки з натуральним Сапфіром і Аметистом
Срібло 925 проби. Позолота 14К по сріблу.
Додаткове біле каміння - кубик цирконію/фіаніт (cz)
| вага пари | 3,7 гр. |
| зовнішній розмір | 24х11 мм |
| сапфір | 6х4 мм, 4 мм |
| фіаніт | 1,2 мм |
| аметист | 5х3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | позолота 14К |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 900 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Покриття | Позолота |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Сапфір, Аметист |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Жовтий |
| Колір каменів | Синій, Бузковий |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 630 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку.



