Срібна каблучка з сонячним каменем (Ск006)

- Готово до відправки
- Код: Ск006
1 970 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби авторської роботи з натуральним сонячним каменем андезин і хромдіопсидом.
Характеристики
| розмір | 17,75 |
| зовнішній розмір | 18х20 мм |
| вага | 5,6 гр. |
| сонячний камінь | 11х9 мм |
| хромдіопсид | 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| колір металу | чорний |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Хромдіопсид |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Золотистий |
| Стан | Новий |
| Каміння вставки | сонячний камінь, Хромдіопсид |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 970 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку.






