Срібні сережки з СМАРАГДОМ (натуральний) срібло 925 проби

- Готово до відправки
- Код: Из142
1 900 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки з натуральними Смарагдами (Бразилія)
Срібло 925 проби. Позолота 14К по сріблу.
Додаткове біле каміння - фіаніт/кубик цирконію.
| вага пари | 4х2 гр. |
| зовнішній розмір | 18x13 мм |
| смарагд | 6x4 мм |
| фіаніт | 1.2 мм, 1.7 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | позолота 14К |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 900 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+20 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Покриття | Позолота |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Камені вставки | Смарагд |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Мідний |
| Колір каменів | Зелений |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 900 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку!



