Срібна каблучка з блакитним ТОПАЗОМ (натуральний), срібло 925 пр. Розмір 18

- Готово до відправки
- Код: Тп161
1 500 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна каблучка з натуральним блакитним Топазом (Бразилія)
Срібло 925 проби. Родієве покриття по сріблу.
Додаткове біле каміння - кубик цирконію/фіаніт (cz)
| розмір | 18 |
| зовнішній розмір | 15х6 мм |
| вага | 2,7 гр. |
| топаз | 6х4 мм |
| чистота | IF-VVS |
| колір | блакитний |
| фіаніт | 1 мм, 3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 900 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Розмір кільця | 18 |
| Камені вставки | Топаз |
| Проба | 925 |
| Колір каменів | Блакитний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір металу | срібло |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Каждое изделие упаковывается в подарочную коробочку))



