Срібна каблучка з РУБІНОМ (натуральний), срібло 925 пр. Розмір 16,5

- Готово до відправки
- Код: Ру031
1 700 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна каблучка з натуральним зірчатим Рубіном (Мадагаскар).
Срібло 925 проби. Родієве покриття по сріблу.
Додаткове біле каміння - фіаніт/кубик цирконію.
| розмір | 16,5 |
| зовнішній розмір | 19х11 мм |
| вага | 5,6 гр. |
| рубін | 11х10 мм |
| фіаніт | 1,2 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 900 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+35 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Розмір кільця | 16,5 |
| Камені вставки | Рубін |
| Проба | 925 |
| Колір каменів | Червоний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| метал | срібло 925 проби |
| Колір металу | срібло |
- Ціна: 1 700 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку



