Сережки гранат натуральний, срібло 925 проби

- Готово до відправки
- Код: Гр003
1 600 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки з натуральним Гранатом (Камбоджия)
Срібло 925 проби. Родієве покриття по сріблу.
Додаткові білі камені - фіаніт/кубик цирконію (cz)
| вага пари | 3,4 гр. |
| зовнішній розмір | 14х6 мм |
| гранат | 6 мм |
| чистота | IF-VVS |
| фіаніт | 1 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| виробник | Таїланд |
- Доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 900 грн.
- Замовити адресну доставку новою поштою можливо (+20 грн. вартість кур'єра)
- Відправлення післяплатою можливе при мінімальній передоплаті 10% від замовлення, але не менше 200 грн.
- Відправлення здійснюється щоденно до 17.00
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Гранат |
| Проба | 925 |
| Колір каменів | Бордовий |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір металу | срібло |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 600 ₴



