Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла 925 проби з натуральним жовтим сапфіром, аметистом і хризолітом.
Характеристики
| розмір | 18 |
| зовнішній розмір | 30х27 мм |
| вага | 16,7 гр. |
| сапфір | 19х16 мм, 22 ct |
| аметист, хризоліт | 4 мм, 5х3 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Хризоліт (перідот, олівін), Сапфір |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Салатовий, Бузковий, Жовтий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 200 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку))


