Срібна каблучка зі смарагдом (Из605)

- Готово до відправки
- Код: Из605
3 720 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивне каблучка авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральним смарагдом і зеленим оніксом.
Характеристики
| розмір | 18,5 |
| зовнішній розмір | 38х24 мм |
| вага | 11,8 гр. |
| смарагд | 19х14 мм, 25 ct |
| онікс | 3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2500 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18,5 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Онікс, Смарагд |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 720 ₴

