Срібне намисто з турмаліном (Ту460-1)

- Готово до відправки
- Код: Ту460-1
3 850 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібне намисто зі срібла 925 проби з натуральним турмаліном.
Характеристики
| довжина | 44-49 см |
| ширина | 5,5 мм |
| вага | 17,2 гр. |
| турмалін | 5х3 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Турмалін |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Зелений, Різні кольори, Рожевий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 3 850 ₴

