Срібна брошка з марказитами (Бр266)

- Готово до відправки
- Код: Бр266
2 500 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брошка павич зі срібла 925 проби з натуральними марказитами, аметистом і перламутром.
Характеристики
| зовнішній розмір | 76х33 мм |
| вага | 15,8 гр. |
| марказит (піріт) | 1,5 мм |
| аметист | 4 мм |
| перламутр | 10 мм |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | немає |
| колір металу | білий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Птахи |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аметист, Пірит, Перламутр |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Сірий, Білий, Бузковий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 2 500 ₴

