Срібна каблучка з блакитним топазом (Тп530)

- Готово до відправки
- Код: Тп530
10 300 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каблучка зі срібла авторської роботи з натуральним блакитним (swiss) топазом.
Характеристики
| розмір | 18,5 |
| зовнішній розмір | 35х26 мм |
| вага | 18,2 гр. |
| топаз | 25х16 мм, 38 ct |
| топаз | 3 до 5х2,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | чорний, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Розмір кільця | 18,5 |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний |
| Камені вставки | Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Блакитний |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 10 300 ₴

