Срібна брошка кулон з морганітом (Мг130)

- Готово до відправки
- Код: Мг130
4 900 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивна брошка кулон авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральним морганітом, місячним каменем, зеленим оніксом і аметистом.
Характеристики
| вага | 14,1 гр. |
| зовнішній розмір | 15х8 мм |
| морганіт | 30х20 мм, 35 ct |
| місячний камінь | 12х9 мм |
| другие камни | 2 до 3,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій, позолота |
| колір металу | білий, жовтий |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Камені вставки | Аметист, Морганіт (Вороб'євит), Місячний камінь |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Рожевий, Білий |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 4 900 ₴

