Срібні сережки з аметрином (Амр205)

- Готово до відправки
- Код: Амр205
5 500 ₴
+380 (95) 747-74-76
Денис
- +380 (95) 747-74-76Олеся
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивні сережки авторської роботи зі срібла 925 проби з натуральним аметрином і топазом.
Характеристики
| вага пари | 14,9 гр. |
| зовнішній розмір | 45х18 мм |
| аметрин | 22х16 мм, 60 ct |
| топаз | 1,5 мм |
| метал | срібло 925 проби |
| покриття | родій |
| колір металу | чорний |
| виробник | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2400 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Чорний |
| Камені вставки | Аметрин, Топаз |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий, Блакитний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 5 500 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку

