Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон зі срібла 925 проби на срібному ланцюжку з натуральним аметистом.
Характеристики
| вага | 2,7 гр. |
| зовнішній розмір | 23х15 мм |
| аметист | 6х4 мм, 4х3 мм |
| ланцюжок | 45 см |
| метал | срібло 925 пр. |
| покриття | родій |
| колір металу | білий |
| виробництво | Таїланд |
Доставка
Безкоштовно "Новою поштою" і "Укрпоштою" для замовлень від 2200 грн.
Післяплатою с предоплатою 200 грн.
Міжнародна доставка здійснюється "Укрпоштою" по 100% предоплаті
Оплата
промоплата
за реквізитами
післяплатою у відділені "Нова пошта" і "Укрпошта"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Аметист |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Бузковий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Ама |
| метал | срібло 925 проби |
- Ціна: 1 860 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен виріб пакується в подарункову коробочку




